головна сторінка
 
зворотній зв'язок
 
мапа сайту
 
Тел +38 (0352) 28 51 92
Факс +38 (0352) 28 51 92
 
Вівторок, 20 червня 2017 09:03

Командно-штабні навчання органів управління цивільного захисту 2017 р. на ПАТ "ТРЗ "Оріон"

 

15 червня 2017 року в рамках проведення командно-штабних навчань органів управління цивільного захисту відбулося відпрацювання практичних дій працівниками ПАТ «ТРЗ «Оріон» на спеціальному об’єктовому тренуванні з питань цивільного захисту під керівництвом голови правління Карпика Я.М., начальника штабу керівництва тренування заступника технічного директора Тимчука П.С. та помічника голови правління Хоми П.І. До участі у тренуванні залучалися: комісія з надзвичайних ситуацій, комісія з питань евакуації, об’єктові формування цивільного захисту, працівники підприємства.

 Мета тренування полягала в організації заходів, спрямованих на захист працюючого персоналу заводу в умовах хімічного ураження.

Під час тренування була організована робота формувань цивільного захисту, проведені евакуація працівників підприємства до захисної споруди та перевірки функціонування систем життєзабезпечення укриття в режимі надзвичайної ситуації і виконання персоналом правил застосування індивідуальних засобів захисту. По завершенню тренувань керівник підприємства провів нараду, на якій були підведені підсумки та зазначено важливість проведення подібних заходів. Тренування відбулося на належному рівні.

 

 

   

Останні новини

Default Image

Повідомлення про проведення річних загальних…

Шановні акціонери Акціонерного товариства «Тернопільський радіозавод «Оріон»! Акціонерне товариство… >>>
Default Image

Інформація про загальну кількість акцій та…

ПОВІДОМЛЕННЯ Акціонерне товариство «Тернопільський радіозавод «Оріон» (Ідентифікаційний код… >>>
Default Image

Повідомлення про проведення загальних зборів…

Повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів 23.04.2021 р. Електронний цифровий підпис… >>>