головна сторінка
 
зворотній зв'язок
 
мапа сайту
 
Тел +38 (0352) 28 51 92
Факс +38 (0352) 28 51 92
 
Понеділок, 08 серпня 2016 07:29

«ОРІОН Р-173» працює в умовах навмисних перешкод

У Львові на виставці новинок оборонно-промислового комплексу представили окремі екземпляри, що проходять випробування на полігонах, і серійні зразки, які зазнали доопрацювання.

Свою продукцію також представив ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон», зокрема багатоканальну радіостанцію «ОРІОН Р-173» із псевдовипадковим переключенням робочої частоти (ППРЧ). Вона призначена для забезпечення відкритим або закритим конфіденційним радіотелефонним зв’язком та передачі даних у тактичній ланці управління «рота — батальйон — бригада» в ультракороткохвильовому (УКХ) діапазоні. Функціональні можливості даного виробу — забезпечення роботи в умовах створення супротивником навмисних перешкод. Це досягається шляхом розширення спектра псевдовипадкового переключення робочої частоти. У традиційних радіотелефонних режимах радіостанція забезпечує сумісність зі старим парком УКХ-радіостанцій того ж діапазону. А в режимах передачі оцифрованої мовної інформації і даних на фіксованій робочій частоті вона сумісна з радіостанцією Р-173М також і в режимах технічного маскування. Радіостанція живиться від бортової мережі постійного струму напругою 27В. Вона працює в режимі одно- або двочастотного симплексу.

Головна особливість радіостанції полягає в тому, що в усіх режимах роботи вона здатна забезпечити автоматичне самотестування при підключенні живлення з індикацією інформації на дисплеї, оперативне управління і конфігурацію із зовнішніх пристроїв. Окрім того, в разі надзвичайної ситуації відбувається знищення даних про фіксовані частотні канали включно з інформацією про кодування, коди для мереж з ППРЧ. До того ж існує можливість технічного маскування мовного сигналу і даних та інші опції.

За словами представника заводу-виробника Володимира Кругльова, нині радіостанція проходить заводські випробування. Вартість комплекту для бронетехніки — менше 10 тисяч доларів США. Втім у порівнянні із зарубіжним аналогом зразок від тернопільських виробників коштує мінімум удвічі дешевше.

Взято звідси

Останні новини

Default Image

Інформація про загальну кількість акцій та…

ПОВІДОМЛЕННЯ Акціонерне товариство «Тернопільський радіозавод «Оріон» (Ідентифікаційний код… >>>
Default Image

Повідомлення про проведення загальних зборів…

Повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів 23.04.2021 р. Електронний цифровий підпис… >>>
Default Image

Повідомлення про перенесення дати проведення…

ЗАТВЕРДЖЕНОНаглядовою радою АТ «Тернопільський радіозавод «Оріон»Протокол №24/04-01 від… >>>