Версія для друку
Понеділок, 13 червня 2016 06:07

Відзначення Дня захисту дітей на ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон»

Світ барвистий, веселковий, Різно-різнокольоровий, Мов народжений красою, Наче скроплений росою, В чистих барвах, як обнова, Вся планета кольорова. І на цій планеті діти В мирі й дружбі хочуть жити!

Якою ж затяжною видалася нам цьогорічна зима! Ми так довго чекали, аби свою законну позицію зайняла весна – пора нового зародження всього живого зі своєю красою, свіжістю та легкістю. Тепер ми з радістю зустрічаємо красне літечко з його грайливими сонячними промінчиками.

Такого сонячного ранку, у неділю 5 червня до клубу сімейного дозвілля працівників ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» зійшлося чимало працівників нашого підприємства зі своїми дітками, а хто й з онуками, аби взяти участь у дитячій святковій програмі, яка відбулась за підтримки правління та профспілкового комітету ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон». Адже цьогоріч керівництво підприємства вирішило до Дня захисту дітей влаштувати для діток своїх працівників незабутній день позитивних вражень та емоцій. Такого феєричного, багатого на конкурси та розваги заходу на підприємстві ще не було.

До цього свята на заводі було оголошено конкурс на кращий дитячий витвір мистецтва, у якому мали можливість прийняти участь діти та онуки усіх працівників товариства. Не легкою справою для журі виявилося обирати кращі роботи, адже кожна з них – це справжній витвір мистецтва, у який діти вкладали усю свою душу та вміння. Дитячі витвори дивували своєю майстерністю. Кожна робота наших учасників – унікальна, бо створена власними руками, за покликом емоцій дитини, набутих знань та прояву власного таланту! Діти малювали фарбами й олівцями, пастеллю і тушшю, робили вироби із бісеру, аплікації з паперу, тканини, малюнки на дзеркалі, склі, шовку, вишивали гладдю та хрестиком. Конкурсні роботи захоплювали своєю неповторністю та дитячим уявленням про те, яким повинен бути яскравий і багатогранний світ.

Серед юних учасників місця за номінаціями розподілилися наступним чином:

  • краща аплікація – Стандрет Христина;
  • краща художня робота (картина) – Поберейко Віра;
  • вишивання бісером – Василечко Марія;
  • кращий витвір декоративно – прикладного мистецтва (роботи з бісеру) Балик Вікторія.

IMG 0759IMG 0760IMG 0764


  

Не залишилися без уваги й інші діти які були присутні на святі – усі отримали заохочувальні подарунки. Цей конкурс, в першу чергу, – маленький досвід у досягненні великої мети. Діти повинні знати, що їхні зусилля відзначені. Коли про тебе, твої досягнення стає відомо широкому загалу, то це надихає і стимулює на подальшу працю. Завдання дорослих - допомогти дитині віднайти себе на творчій ниві і бодай трішки наблизитись до здійснення мрії.

На присутніх чекав ще один приємний подарунок – дітей розважав театр – студія зі створення хорошого настрою і позитиву на дитячих святах «ВУНДЕРКІНДЕР». У яскравій шоу-програмі проводились веселі ігри, конкурси, розваги з казковими героями, шоу гігантських мильних бульбашок; все дійство проходило у святково-піднесеному настрої.

Свято завершилося. Але його відлуння відчуватиметься ще довго. Бо хороше починання потребує продовження. Адже у наших дітей стільки прихованих талантів! Вони прагнуть, щоби їх помітили, допомогли реалізуватись. І тоді їхні дитячі фантазії заясніють всіма кольорами веселки на радість людям і всій нашій талановитій Україні.

 

Редколегія ПАТ «ТРЗ «Оріон»