Версія для друку
Вівторок, 20 червня 2017 09:03

Командно-штабні навчання органів управління цивільного захисту 2017 р. на ПАТ "ТРЗ "Оріон"

 

15 червня 2017 року в рамках проведення командно-штабних навчань органів управління цивільного захисту відбулося відпрацювання практичних дій працівниками ПАТ «ТРЗ «Оріон» на спеціальному об’єктовому тренуванні з питань цивільного захисту під керівництвом голови правління Карпика Я.М., начальника штабу керівництва тренування заступника технічного директора Тимчука П.С. та помічника голови правління Хоми П.І. До участі у тренуванні залучалися: комісія з надзвичайних ситуацій, комісія з питань евакуації, об’єктові формування цивільного захисту, працівники підприємства.

 Мета тренування полягала в організації заходів, спрямованих на захист працюючого персоналу заводу в умовах хімічного ураження.

Під час тренування була організована робота формувань цивільного захисту, проведені евакуація працівників підприємства до захисної споруди та перевірки функціонування систем життєзабезпечення укриття в режимі надзвичайної ситуації і виконання персоналом правил застосування індивідуальних засобів захисту. По завершенню тренувань керівник підприємства провів нараду, на якій були підведені підсумки та зазначено важливість проведення подібних заходів. Тренування відбулося на належному рівні.